Skladník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 3.10.2022    Plat: 30000,-

Náplň práce

Náplň práce:

obsluha manipulační techniky (vysokozdvižný vozík)
příprava zboží na nakládku (zákaznické etikety, tisk)
naskladňování, vyskladňování a evidence zboží dle FIFO
příjem a výdej zákaznického obalového materiálu
práce na PC – systém SAP

Požadujeme
Co od Vás očekáváme:

Měli byste umět řídit vysokozdvižný vozík a pracovat s počítačem.
Výhodou bude, pokud budete umět zacházet se systémem SAP.
Všechno ostatní vás rádi naučíme.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo Vám můžeme nabídnout:

měsíční bonus ke mzdě,
příplatek ke mzdě za docházku,
příspěvek na závodní stravování,
velkorysý příspěvek na penzijní připojištění,
příspěvek na kulturní a sportovní účely,
dovolená navíc,
pracovní oblečení a obuv,
odborná vzdělávání a školení,
mobilní tarif pro celou rodinu,
růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání a další.

Počet zobrazení nabídky práce: 2203             Inzerát Skladník vložen: 2023-06-26

Pracovní místo Skladník nabízí

Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.

Předmět podnikání:
    strojírenská výroba

IČO: 24124664

Adresa:
   Bratislavská 130
   Hustopeče
   69301

Kontakní osoba:   Kateřina Jarošová

Tel.: +420727984135
Fax.:
Email: katerina.jarosova@fta-group.com