Stavbyvedoucí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Staňte se STAVBYVEDOUCÍM u VHS Břeclav s.r.o.

Jsme stavební firma, která prostřednictvím budování inženýrských sítí a výstavbou vodohospodářských staveb zvyšuje pohodlí obyvatel a čistotu regionu.

• Troufnete si vést tým a koordinovat činnost subdodavatelů?
• Vyznáte se v projektové dokumentaci?
• Dotahujete věci do konce?

Výsledkem Vaší práce bude včas a správně postavená čistírna odpadních vod, křižovatka, funkční inženýrská infrastruktura a další nepostradatelná díla.

Požadujeme• ŘP sk. B
• Vzdělání v oboru stavebnictví.

Nehledáme pouze zkušené stavaře, pokud jste absolvent a splňujete požadavky, ozvěte se!

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeTěšit se můžete na stabilitu 70 let fungující společnosti, která přestože dál roste, dbá na přátelskou atmosféru. Rádi Vás podpoříme v dalším vzdělávání a přesvědčíme o tom, že si kvalitních zaměstnanců umíme vážit.

Počet zobrazení nabídky práce: 4849             Inzerát Stavbyvedoucí vložen: 2021-05-24

Pracovní místo Stavbyvedoucí nabízí

VHS Břeclav s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stavební činnost

IČO: 42324149

Adresa:
   Lidická, 3460/132
   Břeclav
   69003

Kontakní osoba:   Filípková Monika

Tel.:
Fax.:
Email: personalni@vhsbreclav.cz
Internet: http://www.vhsbreclav.cz/