TECHNOLOG

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.5.2023    Plat: 45000,-

Náplň práce

LÁKÁ VÁS STROJÍRENSTVÍ?

Společnost METALKOVO a.s. je spolehlivým partnerem v oboru strojírenství. Zabýváme se výrobou plechových dílů, sestav včetně jejich svařování, lakování a montáže.

Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni, který/á bude cílově orientovaný/á a samostatný/á v nastavení si vlastních výrobních procesů a jejich zlepšování.

Co vás čeká:

Vypracování technologických postupů ke kalkulaci a zavádění nových postupů do výroby.
Zavádění nových výrob a jejich optimalizace před zavedením sériové výroby.
Zavádění technologických změn na základě interních a externích požadavků.
Vyhledávání nových technologií.
Návrh a konstrukce přípravků pro výrobu.

PožadujemePožadujeme:

SŠ/VŠ technického typu (ideálně strojní zaměření).
Praxe na obdobné pozici výhodou.
Schopnost orientovat se v technické dokumentaci.
Znalost tvorby technologických postupů a normování.
Znalost MS Office.
Znalost ERP systému Dialog 3000Skylla výhodou.
Důslednost, komunikativnost.
Odolnost vůči stresu.
Ochota učit se novým věcem.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo vám můžeme nabídnout:

Mzdu odpovídající praxi a zkušenostem.
Příspěvek na stravování.
Pružnou pracovní dobu.
Navýšení základní výměry dovolené podle odpracovaných let.
Práce v Blansku.

Životopis zasílejte nasimeckova@metalkovo.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1594             Inzerát TECHNOLOG vložen: 2023-04-14

Pracovní místo TECHNOLOG nabízí

METALKOVO, a.s.

Předmět podnikání:
    strojírenství

IČO: 29277485

Adresa:
   Pražská 1602/7
   Blansko
   67801

Kontakní osoba:   Šimečková Šárka

Tel.: 606723487
Fax.:
Email: simeckova@metalkovo.cz