ROZPOČTÁŘ/KA TZB

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.6.2023    Plat: 30000,-

Náplň práce

Hledáte-li jenom teplé místečko v kanceláři, pak už dál číst nemusíte. Hledáme totiž člověka, který se nebojí vyjít do terénu, převzít dílčí zodpovědnost a chce si také vydělat slušné peníze.

• V oborech TZB se cítíte jak ryba ve vodě?
• Máte chuť navrhovat zajímavá technická řešení, která mají pro zákazníky smysl?
• Umíte tvořit rozpočty a cenové nabídky?
• Troufnete si na koordinaci a organizaci zakázek?
• Máte obchodního ducha a komunikace se zákazníky a investory je pro vás výzvou?
• Chcete být součástí zavedené rodinné firmy, jejímž krédem je smysluplná a užitečná práce?
Nebojte se, nebudete na to sám/sama. Spolupráce s Vaším šéfem a zkušenějšími kolegy bude intenzivní. Dostanete velmi dobré zaškolení, budete mít možnost naučit se odborné postupy. Váš zájem a chuť smysluplně tvořit uvítáme a oceníme

PožadujemeCo u nás potřebujete:
• Minimálně ukončené SŠ vzdělání technického směru
• Znalost problematiky v oborech TZB, především pak topenářství, vodoinstalace, ideálně s drobným přesahem do oboru měření a regulace, chlazení, apod.
• Organizační schopnosti a časovou flexibilitu
• Chuť a ochotu převzít odpovědnost
• Schopnost komunikace se zákazníky i partnery mluvenou i psanou formou
• Výhodou je též zkušenost s řízením menšího počtu lidí

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeVelmi si vážíme dobře odvedené práce, za kterou Vás náležitě odměníme. Nabízíme zajímavou práci v prostředí rodinné firmy, jež je v oboru velmi dobře zavedenou značkou, nástupní plat ve výši 30-40tis Kč dle zkušeností, služební vůz, pracovní vybavení na velmi dobré úrovni. Po zapracování zaměstnanecké benefity. Možnost dodatečné odměny formou podílu na obratu firmy.

Počet zobrazení nabídky práce: 1825             Inzerát ROZPOČTÁŘ/KA TZB vložen: 2023-05-05

Pracovní místo ROZPOČTÁŘ/KA TZB nabízí

AllTech s.r.o.

Předmět podnikání:
    Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace.

IČO: 27103498

Adresa:
   Krhanice 38
   Krhanice
   25742

Kontakní osoba:   Radka Hrabánková

Tel.:
Fax.:
Email: nejprace@rhrabankova.cz