Operátor řezací linky

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 01.06.2023    Plat: 35000,-

Náplň práce

Jste manuálně zručný a technicky zdatný? Nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Uvítáte volné víkendy?

Pokud ano, pak jste to možná právě Vy, koho hledáme na pozici Operátora řezací linky.

Jak bude vypadat Váš pracovní den a co bude Vaším úkolem?
• řezání bloků nábytkových hran na požadované rozměry
• zhotovení štítků na krabice a označování krabic s hranami těmito štítky
• vedení provozní dokumentace a záznamů

PožadujemePotřebujeme do našeho týmu ve výrobě zodpovědného a pečlivého člověka, který má alespoň základní znalost práce na počítači.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo od nás můžete očekávat?
• za dobře odvedenou práci si po kompletním zapracování každý měsíc se všemi příplatky přijdete na více než 35 000 Kč hrubého
• po zaučení dostanete zajímavý měsíční bonus při pečlivém plnění svých pracovních úkolů a splnění daných cílů
• poskytneme Vám měsíční příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy (maximálně 1 000 Kč)
• budete mít možnost využít závodní stravování s dotací 53 Kč na oběd
• za každý celý odpracovaný rok obdržíte 1 den zasloužené dovolené navíc (až do celkové výše 25 dní ročně)
• můžete si zajít zdarma protáhnout tělo do firemního fitka
• přispějeme Vám na jazykové vzdělání

Můžeme Vám zaručit, že u nás najdete smysluplnou činnost a rozhodně se tu nebudete nudit. Pracujeme v pěkném a moderním prostředí. Dáváme každému možnost ukázat, co v něm je. Kdokoliv z nás se může posunout v kariéře výš, vždy záleží na našich schopnostech, dovednostech a výsledcích práce. Určitě dokážeme ocenit dobré nápady a proaktivitu.

Počet zobrazení nabídky práce: 1776             Inzerát Operátor řezací linky vložen: 2023-08-15

Pracovní místo Operátor řezací linky nabízí

HRANIPEX a.s.

Předmět podnikání:
    Výroba ostatních plastových výrobků (ABS hrany)

IČO: 26017997

Adresa:
   J. Rýznerové 97
   Komorovice
   39601

Kontakní osoba:   Iveta Slavíková

Tel.: +420 606 606 762
Fax.:
Email: iveta.slavikova@hranipex.com
Internet: https://www.hranipex.cz/cs/kariera/