Reprezentant/ka zákaznické péče

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: administrativa    Nástup: 1.7.2023    Plat: 12000,-

Náplň práce

Pojďte nám pomoct zlepšovat spokojenost našich zákazníků! Nehledáme odborníka, ale někoho, kdo má chuť se naučit něco nového, a získat tak skvělou praxi v eshopu. Jsme rodinná firma a zabýváme se prodejem nábytku.
Náplň práce
Vaše práce bude se starat o naše zákazníky a poskytovat ten nejlepší zákaznický servis
• Spolupráce s kolegy napříč firmou a Vy budete ten nejdůležitější spojující článek mezi klientem a firmou (nejedná se o aktivní prodej)
• Pomáhat nám s vyřizováním požadavků, objednávek a celou agendou
• Podílet se na zlepšení spokojenosti našich klientů a dáme Vám příležitost pracovat na zlepšení procesů
Hledáme do týmu
• Spolehlivého, samostatného, komunikativního a přátelského kolegu či kolegyni
• Zodpovědnou, aktivní osobnost, která je pro-zákaznicky orientovaná
• K práci potřebujete minimálně SŠ vzdělání s maturitou a chuť pracovat… praxe v eshopu, ani se zákazníkem není nutná – vše Vás zaučíme

Požadujeme• Spolehlivého, samostatného, komunikativního a přátelského kolegu či kolegyni

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Férovou čistou mzdu – 10000 -14000 Kč
• Poloviční úvazek
• Dvousměnná pracovní doba týden ranní PO-PÁ 9:00 – 13:00 a týden odpolední 13:00 – 17:00
• Volné víkendy
• 5 týdnů dovolené + 2 dny placeného volna (Sickdays)
• Služební telefon
• V budoucnu je možné přejít na plný úvazek
• Přátelskou atmosféru v malém týmu
• V případě zájmu nám zašlete svůj životopis spolu s průvodním dopisem.

Počet zobrazení nabídky práce: 4123             Inzerát Reprezentant/ka zákaznické péče vložen: 2023-06-20

Pracovní místo Reprezentant/ka zákaznické péče nabízí

Procentov s. r. o.

    Česká firma zabývající se prodejem zboží pro dům, byt a zahradu.

IČO: 17258511

Adresa:
   Lidická 219
   Bohumín
   73581

Kontakní osoba:   Ing. Petra Obrusníková, DiS.

Tel.: 722 223 242
Fax.:
Email: petra.obrusnikova@procentov.cz
Internet: https://procentov.cz/cz