Dispečer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 10.7.2023    Plat: dohodou

Náplň práce

NÁŠ DISPEČER HONZA POTŘEBUJE POMOC…

My ve společnosti Dextraline s.r.o. zakládáme svoji činnost na odborných znalostech a zkušenostech v oboru přepravy farmacie a ostatního zboží v teplotním režimu. Účelem naší společnosti je pomoc zákazníkům s přepravou teplotně citlivého zboží. Přesně víme, jak zboží vyzvednout, překontrolovat, uchovat v požadovaných podmínkách, a nakonec zboží v nezměněném stavu složit.

Chceme Honzovi pomoc, proto pro něj hledáme parťáka na pozici DISPEČER.

Každodenní komunikace s řidiči je samozřejmostí. Čím se dále budeš zabývat v průběhu dne?
* Budeš aktivně komunikovat se zákazníky a zpracovávat cenové nabídky.
* Převezmeš zodpovědnost za zabezpečení bezchybného transportu zboží od nakládky po vykládku.
* Povedeš administrativní agendu k jednotlivým přepravám.

Honza má vysoké pracovní tempo. Teď toho má nad hlavu, stíhá práci za dva lidi a potřebuje k sobě pomoc. Chceš být parťákem v naší firmě?

PožadujemeCo k tomu potřebuješ:
* Ochotu pustit se do práce! Jsme malá firma, kde se za kolegy schovat nelze.
* Dokázat zorganizovat hromadu malých úkolů najednou.
* Nebát se zvednout telefon a něco zjistit, zařídit.
* Honza aktivně komunikuje v angličtině. Jaký cizí jazyk ovládáš Ty?

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNa co se můžeš těšit?
* Těšit se můžeš na skvělý kolektiv, který je zapálený do své práce.
* Na zaškolení a odbornou pomoc od zkušených kolegů s mnohaletou praxí.
* Za skvěle odvedenou práci Tě náležitá odměna nemine.

Počet zobrazení nabídky práce: 2344             Inzerát Dispečer vložen: 2023-06-29

Pracovní místo Dispečer nabízí

Dextraline s.r.o.

Předmět podnikání:
    Mezinárodní frigo doprava

IČO: 06121853

Adresa:
   Spáčilova 569/27
   Kroměříž
   76701

Kontakní osoba:   Eliška Kocourková

Tel.:
Fax.:
Email: eliska.kocourkova@dextraline.cz