Řidič autodomíchávače

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 40000,-

Náplň práce

Nabízíme práci na pozici řidiče nákladního vozidla- domíchávače.

Místo nástupu Ústí nad Labem.
Práce na HPP, DPP.
Nástup ihned.
Zájemci, pro bližší info prosím volejte tel +420 773 716 527

PožadujemePožadujeme odpovídající řidičské oprávnění, kladný vztah k práci a svěřenému vozidlu. Vítána je časová flexibilita. Případný strojní průkaz zajistíme.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC

NabízímeNabízíme zajímavou práci v menším rodinném kolektivu, motivující finanční ohodnocení. Čistý příjem dle odpracovaných hodin + provize. Po zkušební době smlouva na dobu neurčitou.

Počet zobrazení nabídky práce: 1947             Inzerát Řidič autodomíchávače vložen: 2023-07-13

Pracovní místo Řidič autodomíchávače nabízí

TRABET s.r.o

Předmět podnikání:
    Doprava betonových směsí

IČO: 04236491

Adresa:
   Náměstí Prokopa Velikého 11/6
   Ústí nad Labem
   40001

Kontakní osoba:   Václav Rožníček

Tel.:
Fax.:
Email: info@trabet.cz