Kuchař/ Kuchařka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Co vás čeká?

Práce v nové, moderně zařízené kuchyni s partou lidí, kteří svoji práci umí a rádi pomohou.
Vaření z čerstvých a kvalitních surovin podle našich receptur. Zastavte se, vše vám rádi ukážeme.

PožadujemeCo očekáváme?

Nejdůležitější je pro nás chuť pracovat. Zkušenosti a vzdělání v oblasti gastronomie jsou ideálem, ale pokud je nemáte, naučíme vás vše potřebné.

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes. Pošlete e-mailem na office@doragastro.eu krátké informace o vás, životopis nás potěší, ale není podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme?

Pravidelnou pracovní dobu. Uděláte si svojí práci a odejdete s čistou hlavou domů.
Férovou mzdu, která vám vždy přijde včas a souhlasí s částkou na výplatní pásce.

Počet zobrazení nabídky práce: 67             Inzerát Kuchař/ Kuchařka vložen: 2024-04-25

Pracovní místo Kuchař/ Kuchařka nabízí

HCS Dora

Předmět podnikání:
    služby gastronomie, jedálne

IČO: 04487826

Adresa:
    Na strži 1702/65
   Praha
   14000

Kontakní osoba:   Martina Janečková

Tel.:
Fax.:
Email: office@doragastro.eu