Traktorista/Řidič náklaďáku

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Chtěli byste pracovat s moderní zemědělskou technologií?

Náplní Vaší práce bude:
• příprava půdy, setí produkčních plodin, hnojení až po sklizeň
• obsluha a údržba strojů
• výsev biopásů, mysliveckých políček pro zvěř, meziplodin pro zvýšení organické hmoty v půdě

Výsledkem Vaší práce budou kvalitní zemědělské produkty a zdravá půda.

PožadujemeK této práci potřebujete:
• řidičský průkaz skupiny T a C (výhodou je ŘP skupiny E)
• zájem v oblasti zemědělství

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC

NabízímeCo Vám můžeme za dobrou práci nabídnout:

• moderní stroje – traktory i závěsné zařízení
• moderní technologie i mobilní aplikace (navigace RAVEN)
• zkoušení nových technologií i plodin

Životopis zasílejte nakristyna.stastkova@matl-bula.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 6133             Inzerát Traktorista/Řidič náklaďáku vložen: 2021-04-08

Pracovní místo Traktorista/Řidič náklaďáku nabízí

DVP Agro a.s.

    Hospodaříme na půdě o celkové výměře přes 832 ha hlavně na Rajhradsku a Židlochovicku.
Pěstujeme a prodáváme zemědělské produkty. Používáme nové technologie a zajímáme se o různé zemědělské postupy. Naší prioritou je zdravá půda a udržení vody v krajině.

IČO: 47908076

Adresa:
   Stará pošta 752
   Rajhrad
   66461

Kontakní osoba:   Kristýna Šťástková

Tel.: 547424467
Fax.:
Email: kristyna.stastkova@matl-bula.cz
Internet: dvpagro.cz