pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 Project manager - informační technologie

Popis pozice,
náplň práce:

Příprava, návrh a definice obsahu projektu, Řízení a koordinace komunikace se zákazníkem, Příprava a řízení smluvních podmínek (obsahové, časové, finanční, kvalitativní), Řízení pracovníků v rámci projektu, Spolupráce s technologickým týmem, Koordinování projektu s obchodním oddělením
Obor:   informační technologie, sw aplikace, projektové řízení, project management

Zaměstnavatel:

silná společnost na trhu vývoje IS
Oblast působení:   Praha, Brno
Požadavky:   Praktické zkušenosti s vedením lidí a s projektovým řízením IT projektů, Obecné znalosti principů a metodik tvorby informačních systémů, Silné zázemí v oboru informačních technologií (Microsoft, Oracle, Java), Znalost anglického (německého) jazyka na komunikativní úrovni, Výhodou je znalost bankovního a finančního prostředí, telekomunikací nebo utilit, Výhodou je znalost práce se standardními nástroji projektového řízení, Vítána znalost jazyka UML, SŠ/VŠ nejlépe technického směru, Řidičské oprávnění skupiny B
Plat:   55 000,- základní mzda plus pohyblivá složka
Další výhody:   velmi dobré platové podmínky, možnost profesního a kariérového růstu, další benefity, práce pro silnou společnost
Kontakt:   svůj životopis zasílejte na e-mail: volna-mista@aditus.cz,
faxem: 242 444 923 nebo na adresu Aditus - personální agentura, Opletalova 4, Praha 1, 110 00,
www.aditus.cz

Aditus personální agentura (c) 1998-2011

ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
management, obchod, marketing a informační technologie
email pro firmy: personalni-agentura@aditus.cz
email pro uchazeče: volna-mista@aditus.cz