PŔÍPRAVÁŘ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Pojďte se s námi podílet na přípravě výroby chytrých silničních technologií.

Máte zkušenosti s přípravou výrobní technické dokumentace? Chcete připravovat kolegům na dílně schémata pro naše technologie, díky kterým je cestování bezpečnější? Umíte si představit spolupráci s obchodníky i vývojáři a projektovými manažery?

Cítíte tu příležitost? Tak čtěte dále:

VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDOU

Bezchybná schémata a výrobní technická dokumentace k silničním technologiím jako třeba řadiče světelné signalizace, podle kterých elektromechanici sestaví komplexní systémy.
Pečlivě zdokumentované normované produkty, evidence jejich komponentů i cen a pravidelná aktualizace sériových i jedinečných produktových řad.
Výrobkové sestavy, konfigurace produktů i dokumentace pro zákazníka, například v podobě schémat zapojení.

PožadujemeNEVÁHEJTE S ODPOVĚDÍ, POKUD

Máte elektrotechnické SŠ / VŠ vzdělání a k tomu vám to technicky dobře myslí.
Díky pečlivosti vám neunikne žádný detail a spolehlivě i samostatně dokážete řešit nová zadání.
Dokážete fungovat s týmem, a přitom se nebojíte odpovědnosti za svou práci.
Zvládáte základy angličtiny pro čtení manuálů a už jste něco nakreslili v eaglu (výhoda).
Čekáte důkladné zaškolení a současně se umíte sami rychle naučit vše potřebné.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePROČ U NÁS?

Dostanete se k moderním technologiím a ovlivníte kvalitu jejich produkce.
Odborně porostete a na výsledky své práce narazíte po celé světě.
Můžete se spolehnout na jistotu ve stabilním a rostoucím oboru.
Budete se pohybovat mezi spoustou nadšenců pro dopravní technologie.

Počet zobrazení nabídky práce: 6331             Inzerát PŔÍPRAVÁŘ vložen: 2021-06-04

Pracovní místo PŔÍPRAVÁŘ nabízí

Cross Zlín, as

Předmět podnikání:
    Intelligent Traffic Systems

IČO: 60715286

Adresa:
   Hasičská 397
   Zlín
   76302

Kontakní osoba:   Hana Ondruchová

Tel.: 776864234
Fax.:
Email: ondruchova@cross.cz
Internet: cross.cz