ROZPOČTÁŘ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: management    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Stabilní realizační společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni pro další rozvoj společnosti.
Náplň práce:
-tvorba rozpočtů v ceníkách URS, RTS apod.
-samostatné poptávky dílčích celků
-tendr materiálů
-zaměření objektů, spolupráce s obchodním a výrobním oddělením
-orientace a přehled ve stavební dokumentaci

Požadujeme-dokončené vzdělání stavebního směru SŠ/VŠ
-znalost čtení stavebních výkresů
-znalost stavebních materiálů a jejich využití v praxi
-praxe v oboru pozemního stavitelství/elektrických zařízení/vzduchotechnických zařízení apod.
-znalost stavebního prostředí z oblasti revitalizace bytových domů
-samostatné uvažování, zodpovědnost
-pokročilá znalost práce s PC

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-kolektiv profesionálů s technickou podporou obchodu
-3 měsíce na zaučení!
-příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
-flexibilní pracovní doba
-služební vůz, notebook a telefon
-SickDays
-4 týdny dovolené

Počet zobrazení nabídky práce: 5902             Inzerát ROZPOČTÁŘ vložen: 2021-05-31

Pracovní místo ROZPOČTÁŘ nabízí

PRO URBAN s.r.o.

Předmět podnikání:
    Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Izolatérství
Zednictví
Výroba, obchod a služby neuvedené v příl.1-3 živnostenského zákona

IČO: 28409434

Adresa:
   Prunéřov 389
   Kadaň
   43201

Kontakní osoba:   Tučím Lukáš

Tel.: 606625137
Fax.:
Email: tucim@prourban.cz
Internet: www.prourban.cz