IT Consultant/Analytik/Tester junior

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: dle domluvy    Plat: dohodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost působící v oblasti financí a bankovnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Consultant/Analytik/Tester junior - vhodné i pro studenty.

Náplň práce:

Dokumentace a testování interních analytických nástrojů společnosti
Aktivní zlepšování uživatelské dokumentace a funkční specifikace daných interních analytických nástrojů s ohledem na vnitřní bezpečnost společnosti
Seznámení se s konkrétními analytickými nástroji, následná klasifikace jejich užívání
Tvorba přehledu interních analytických nástrojů
Vylepšování uživatelské dokumentace nástrojů s ohledem na specifické požadavky dokumentace
Vylepšování stávajícího základního kódu skrze organizační změny a refaktoring

PožadujemeDobré komunikační/písemné dovednosti v anglickém jazyce
Znalost Pythonu, SQL, MS Office
Znalost finančních trhů a základy statistiky výhodou
Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přísup
Analytické myšlení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat své CV. Děkujeme.

Billanc Partners

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMožnost získat praxi v oboru
Možnost navrhovat změny a aktivně se podílet na procesech
Zázemí stabilní společnosti se skvělým jménem na světovém trhu
Možnost navázat dlouhodobou spolupráci
Pružnou pracovní dobu
Prostředí moderní kanceláře
Motivující finanční ohodnocení

Počet zobrazení nabídky práce: 1300             Inzerát IT Consultant/Analytik/Tester junior vložen: 2020-07-15

Pracovní místo IT Consultant/Analytik/Tester junior nabízí

Billanc Partners s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personálně-poradenská činnost

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 29/93
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Aneta Brunerová

Tel.: 777219218
Fax.:
Email: prague@billancpartners.com