IT Consultant/Analytik/Tester junior

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost působící v oblasti financí a bankovnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Consultant/Analytik/Tester junior.

Náplň práce:

• Dokumentace a testování interních analytických nástrojů společnosti
• Aktivní zlepšování uživatelské dokumentace a funkční specifikace daných interních analytických nástrojů s ohledem na vnitřní bezpečnost společnosti
• Seznámení se s konkrétními analytickými nástroji, následná klasifikace jejich užívání
• Tvorba přehledu interních analytických nástrojů
• Vylepšování uživatelské dokumentace nástrojů s ohledem na specifické požadavky dokumentace
• Vylepšování stávajícího základního kódu skrze organizační změny a refaktoring

Požadujeme• Pokročilejší znalost Pythonu, MS Office
• Komunikační dovednosti v anglickém jazyce
• Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup
• Analytické myšlení
• Znalost finančních trhů a základy statistiky výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Možnost získat praxi v oboru
• Možnost navrhovat změny a aktivně se podílet na procesech
• Zázemí stabilní společnosti se skvělým jménem na světovém trhu
• Možnost navázat dlouhodobou spolupráci
• Pružnou pracovní dobu
• Prostředí moderní kanceláře
• Motivující finanční ohodnocení

Počet zobrazení nabídky práce: 313             Inzerát IT Consultant/Analytik/Tester junior vložen: 2020-11-13

Pracovní místo IT Consultant/Analytik/Tester junior nabízí

Billanc Partners outsourcing services

    Poradenská společnost zaměřená na oblast lidských zdrojů, zejména na vyhledávání a výběr zaměstnanců, psychodiagnostiku, AC/DC, outsourcing. Realizujeme procesní analýzy, personální audity, vzdělávací programy. Optimalizujeme HR procesy.

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Šárka Vacíková

Tel.:
Fax.:
Email: consultant@billancpartners.com
Internet: brunerova