Kuchař - catering

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 33000,-

Náplň práce

Co u nás budeš dělat:

.připravovat trendy jídla na akce a vydávat je
.navrhovat zajímavé kombinace chutí
Hledáme někoho, komu není jedno, jak se člověk cítí, když se podívá na jídlo. Někoho, kdo vidí, že chutně připravené jídlo přináší člověku radost, užívá si jeho chuti a estetického vzhledu.
Co požadujeme:
Vidět tvé kulinářské umění a hlavně ho ochutnat.
Kreativitu, tu budeš potřebovat při přípravě originálních jídel.
Samostatnost, protože ti nikdo nebude říkat, co máš dělat.

Požadujemesamostatnost, ochota pracovat, kreativita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePokud si tě vybereme, budeš součástí kolektivu nadšenců, kteří vědí, co je dřina a svojí práci milují.

Našich lidí si vážíme a umíme je ohodnotit. Jsou to naše špičky a my k nim takto přistupujeme. Pomáháme jim, aby byli vzdělaní a byli to jedničky v kuchařském oboru. I tobě pomůžeme zlepšovat se a kariérně růst.

Pakliže víš, že všechny tyto ambice máš, jsou za tebou vidět dobré výsledky a troufáš si posílit naše řady, pošli nám svůj životopis

Počet zobrazení nabídky práce: 5008             Inzerát Kuchař - catering vložen: 2021-07-20

Pracovní místo Kuchař - catering nabízí

IN CATERING s.r.o.

Předmět podnikání:
    gastronomie

IČO: 63072572

Adresa:
   Libocká 10/64
   Liboc
   162 00

Kontakní osoba:   Darja Halamíková

Tel.: 722944491
Fax.:
Email: daha21@seznam.cz