Asistent/ka Majitelů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Chcete se stát pravou rukou majitelů?
Pojmete velké množství různorodých úkolů a umíte je dotáhnout samostatně do konce?
Baví Vás jak „papíry“ , tak komunikace s lidmi?
Hledáte stabilní zaměstnání, kde dostanete důvěru a prostor?
Pokud je Vaše odpověď „ano“, možná hledáme právě Vás!
Pokud Vás pozice láká a máte děti , určitě se přihlaste. Dokážeme Vám vyjít vstříc. Je možné domluvit se i na zkrácený pracovní úvazek.
Hledáme nadšeného srdcaře s ochotou pomáhat, který od prvního okamžiku začne hledat cesty, jak našim majitelům ušetřit spoustu času, aby se mohli v klidu věnovat své práci a také své rodině.
Na této pozici Vás čekají úkoly všeho druhu! Od administrativy a papírování, přes komunikaci s úřady, zákazníky i zaměstnanci, pomoc s vyřizováním osobních záležitostí šéfů až po organizaci různých akcí.

PožadujemeK této práci nutně potřebujete:
• Prokazatelné výsledky na obdobné pozici
• Uživatelskou znalost práce na PC - Microsoft Office
• Ochotu pomáhat kolegům a potřebu být užitečný/á
• ŘP sk. B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePokud si Vás vybereme, můžete se těšit na rozmanitou práci. Budete mít možnost stát se pevným bodem pro celou firmu a zejména pro její majitele. Budeme chtít výsledky. Na druhou stranu, budete-li je mít a sami něco potřebovat, rádi Vám vyjdeme vstříc. Vašim nápadům se meze nekladou – podpoříme Vás v každé dobré myšlence. Samozřejmostí je, že za skvěle odvedenou práci Vás čeká náležité ocenění.

Životopis zasílejte naustohalova@siplex.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 374             Inzerát Asistent/ka Majitelů vložen: 2021-07-27

Pracovní místo Asistent/ka Majitelů nabízí

Siplex s.r.o.

Předmět podnikání:
    ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

IČO: 25539141

Adresa:
   Lidická 26
   Brno
   602 00

Kontakní osoba:   Ustohalová

Tel.: 604 299 488
Fax.:
Email: ustohalova@siplex.cz