Technik pro 3D tisk

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 28000,-

Náplň práce

Hledáme přesně tebe pokud:

Máš zkušenost s provozem 3D tiskáren (drobný servis)
Máš alespoň základní zkušenost s CAD programy – umíš vymodelovat alespoň držák na pití do auta
Nebojíš se komunikace s lidmi – občas zvednout telefon a zavolat zákazníkovi
Pár hodin brousit šmirglem tě neunudí k smrti
Naslicuješ objekt a správně jej připravíš pro tisk na jakékoliv FDM tiskárně
Umíš dobře na PC – internet, Excel, MS Office

Výhodou, ale ne nutností

Řidičák
Zkušenost se 3D scanováním
Dobrá angličtina

Pracovní náplň

Občasná komunikace se zákazníky
Příprava nabídek
Příprava podkladů pro tisk
3D modelování
Postproces – broušení, lakování, lepení

PožadujemeUmíš složit nebo opravit 3D tiskárnu a máš v tom alespoň základní praxi? Vyznáš se v programech Cura a Slic3r? Hledáme někoho pečlivého, kdo se vyzná a rozumí i technikám post procesu. Základy 3D modelování (a Fusion 360) jsou výhodou.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeRůznorodou práci, která se jen tak neomrzí
Stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
Práci na HPP nebo ŽL
Nástupní plat 28.000,-Kč a více dle zkušeností
Přátelský tým 3 kolegů
Pracovní doba na dohodě (ideálně od 8:00)
Nástup ihned

Počet zobrazení nabídky práce: 11540             Inzerát Technik pro 3D tisk vložen: 2021-10-22

Pracovní místo Technik pro 3D tisk nabízí

Sharplayers s.r.o.

    Specializujeme se na 3D design a 3D tisk. Odstraňujeme bariéry bránící ve výrobě zařízení, součástek a jiných předmětů, vytváříme dosud nemožné a zlevňujeme výrobu složitých předmětů. Provozujeme 3D tiskovou továrnu odkud zasíláme výrobky do celého světa.

IČO: 08097437

Adresa:
   Na líše, 726/27
   Praha
   141 00

Kontakní osoba:   Tomáš Mráz

Tel.: 228227692
Fax.:
Email: hr@sharplayers.cz
Internet: www.sharplayers.cz