Žádná práce ve skladu a studené nohy – i 150 Kč/h

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dle domluvy    Plat: 150,-

Náplň práce

Pokud hledáš fajn brigádu někde v teplé kanceláři mezi prima kolektivem se stabilním příjmem a možností flexibilního plánování směn, pojď k nám. :-)

Jsme holešovické call centrum zabývající se prodejem bankovních produktů, pojištění a zásilkových projektů. Patříme mezi špičky na českém trhu. Mezi naše zaměstnance patří tým skvělých supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka. :-)

PožadujemeOd tebe očekáváme pravidelnou docházku alespoň 20 hodin týdně a chuť do práce. :-)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeU nás získáte:
- fixní plat a odměny za uzavřené objednávky přímo na telefonu
- průměrná mzda po měsíčním zaučení 150 Kč na hodinu
- zajištěné občerstvení na pracovišti
- pravidelné soutěže o super ceny
- prima terasu s posezením, nadstandardní občanskou vybavenost v okolí, free wi-fi…
- volbu pracovní doby – možnost výběru ranních, odpoledních i víkendových směn
- výbornou dostupnost na pracoviště MHD – stanice metra Nádraží Holešovice a Vltavská
- zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
- individuální přístup ke každému zaměstnanci.

Tvojí náplní práce bude:
- telefonické kontaktování stávajících i nových klientů
- prezentace kvalitních produktů a zajímavých služeb
- poskytování profesionální péče zákazníkům
práce na PC a zpracování drobné administrativy.

Zašli nám životopis nebo kontaktní údaje a my ti zavoláme. :-)
Těšíme se na tebe. Denisa a Petra

Počet zobrazení nabídky práce: 163             Inzerát Žádná práce ve skladu a studené nohy – i 150 Kč/h vložen: 2021-01-06

Pracovní místo Žádná práce ve skladu a studené nohy – i 150 Kč/h nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz