Rozpočtář/ka dřevostaveb - obor s budoucností!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 35000,-

Náplň práce

• Máte za sebou praxi rozpočtáře a stále Vás to baví?
• Chcete se vrhnout do oboru ekologických dřevostaveb, který má budoucnost?
• Chcete v budoucnu získat zkušenost i s většími stavbami?
Pokud ano, těšíme se na Vás.
Výsledek Vaší práce je správný rozpočet. Podívejte se, jaké úkoly na Vás čekají:
• Plánování a sestavování rozpočtů, kalkulace dřevostaveb – zejména RD
• Úzká spolupráce se stavbyvedoucím a investorem
• Zajištění a kompletace podkladů pro fakturaci

Požadujeme• vzdělání stavebního směru
• prokazatelné výsledky na pozici rozpočtáře
• znalost programů Autocad, Kros nebo obdobných rozpočtářských SW

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Jsme silná výrobní firma, děláme kvalitní domy.
• Budete pracovat na zajímavých projektech a rozšíříte si přehled v oboru.
• U mnoha projektů budete řešit nové věci. Díky tomu se stanete větším odborníkem.
• Dřevostavby jsou do budoucna velmi perspektivní obor.
• Chceme se v budoucnu zaměřovat na větší rodinné domy a větší objekty, jako např. bytové domy, stavby občanské vybavenosti apod. a k tomu potřebujeme zkušené lidi v týmu.
• Máme jednu z nejmodernějších výrobních linek v ČR.
• Máme certifikát národní kvality, všechny stavby jsou certifikované.
• Jsme dobrá parta, příjemný kolektiv, částečně volná pracovní doba.
Místo práce Tábor

Počet zobrazení nabídky práce: 4117             Inzerát Rozpočtář/ka dřevostaveb - obor s budoucností! vložen: 2021-10-06

Pracovní místo Rozpočtář/ka dřevostaveb - obor s budoucností! nabízí

NEMA s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba dřevostaveb, střech a vazníků

IČO: 49062905

Adresa:
   Olešnice 107
   Olešnice
   37331

Kontakní osoba:   Marešová Eva

Tel.: 723717499
Fax.:
Email: maresova.eva@nema.cz
Internet: www.nema.cz