Pracovník restauračního provozu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 120,-

Náplň práce

Jedná se o přípravu či prodej našich vyhlášených kuřecích produktů.

PožadujemePoptáváme spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, chuť se učit novým věcem, dále dokončené základní vzdělání a komunikativní znalost českého jazyka.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme skvělý kolektiv, výbornou dostupnost (metro I.P.P.), mzdu od 107 do 137 kč/hod- závisle na typu pracovního úvazku. Dále zlevněné stravování, výplatu k 9. v měsíci, možnost kariérního růstu, plánování směn a další.

Počet zobrazení nabídky práce: 4578             Inzerát Pracovník restauračního provozu vložen: 2022-04-06

Pracovní místo Pracovník restauračního provozu nabízí

Amrest

Předmět podnikání:
    Gastronomie

IČO: 26476215

Adresa:
   Jugoslávská 8
   Praha
   14000

Kontakní osoba:   Petra Hoffmannová

Tel.:
Fax.:
Email: kfcipak@gmail.com