Rozpočtář - junior

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Rozpočtář – junior: Staň se tvůrcem rozpočtů

Každý projekt pohání peníze. Protože bez financí, by mnoho projektů zůstalo jenom sny a obrázky na papíře. Proto dobře vytvořený rozpočet zajistí, že realizace projektu proběhne pro spokojenost všech.

Umět ocenit a nacenit práci, spočítat materiál, správně odhadnout rezervy, to vše je důležitou skládankou pro tvorbu nabídky, se kterou bude náš klient spokojený.

Zajímá tě elektrotechnika? Rozpočtář je pro přípravu projektů velmi důležitý.

Chceš být projektantem? Naučit se dobře rozpočtovat je dovednost doslova k nezaplacení.

Přijmeme člověka bez zkušenosti s danou pozicí a vše ho naučíme. Chceš změnit kariéru, nebo jsi na jejím startu? Pošli nám svůj životopis.
Co Tě čeká:
tvorba rozpočtů
příprava ocenění elektromontážních prací
práce v programu Kros

Požadujemevzdělání ÚSO nebo VŠ - elektro (ideálně v oblasti silnoproud – není podmínou)
touhu se vzdělávat
schopnost obhájit si svůj názor
orientaci na detail
osobnost, která dokáže táhnout za jeden provaz

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeOdpovídající finanční ohodnocení + bonusové ohodnocení dle výkonu.
Možnost profesního růstu, možnost vzdělávání a seberealizace.
5 týdnů dovolené.
Stravenky.
MultiSport karta
Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
Ubytování pro mimopražské zaměstnance v místě firmy.

Životopis zasílejte nakariera@com-pakt.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4039             Inzerát Rozpočtář - junior vložen: 2021-11-24

Pracovní místo Rozpočtář - junior nabízí

Com - Pakt Energy, a.s.

    projekty v oblasti energetiky, elektrotechniky a telekomunikací

IČO: 27619613

Adresa:
   Vlastibořská 2840/1
   Praha 9
   193 00

Kontakní osoba:   Daniel Tylš

Tel.: 737202788
Fax.:
Email: tyls.daniel@com-pakt.cz
Internet: www.com-pakt.cz/cz/