Programátor embeded systémů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Skvělá pracovní příležitost jak pro juniory tak i pro zkušené! Budete programovat a vyvíjet nové, unikátní elektronické obvody řízené mikroprocesory
Práce na moderních technologiích a projektech mezinárodního významu je to co od Vás potřebujeme. Budete navrhovat a testovat prototypy (stress testy, integrační testy atd.)
Podpoříme Vaše kreativními nápady spojené s vývojem a využitím moderních technologií. Podívejte se na zajímavosti o nás: http://www.ferrit-electric.cz/cs/zajimavosti

Požadujeme- Vhodné VŠ technické vzdělání, SŠ technické vzdělání, popřípadě adekvátní zkušenosti z oboru
- Proaktivní a inovátorský přístup k práci
- Ochota se vzdělávat a osobnostně růst
- Znalost programování mikroprocesorů
- Znalost SW pro návrh plošných spojů.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeAktuální informace o naší společnosti naleznete na http://www.ferrit-electric.cz/cs/o-nas. Našim zázemím jsou zkušenosti a peníze získané za více jak 25let prosperity, mezinárodní působnost v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe.
Nabízíme práci na konkrétních projektech výzkumu a vývoje při využití nejmodernějších technologií v oboru, zřetelné výsledky práce a vynikající kolektiv
Budete se účastnit na seminářích a školeních
Motivujeme Vás k profesní růst v rozvíjejícím se oddělení.
Přispějeme na stravování
Dodáme pracovní notebook a mobilní telefon
Nabídneme zaměstnanecké benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 4819             Inzerát Programátor embeded systémů vložen: 2022-03-15

Pracovní místo Programátor embeded systémů nabízí

Ferrit electric s.r.o.

    FERRIT ELECTRIC je dceřinou společností FERRIT, založenou s cílem vyvíjet a implementovat moderní elektronická mikroprocesorová řešení pro řízení a zabezpečení jak podzemních tak i pozemních důlních strojů určených i pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

IČO: 29397740

Adresa:
   Na Zbytkách 41
   Staré Město
   739 01

Kontakní osoba:   Bártek Jiří

Tel.: +420 775 797 107
Fax.:
Email: kariera@ferrit-electric.cz
Internet: www.ferrit-electric.cz/cs/