Hledáme servisního technika!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.3.2022    Plat: dohodou

Náplň práce

Stanete se nepostradatelnou součástí skvělého a přátelského týmu elektrotechnické firmy, vyrábějící elektroniku pro důlní stroje. Počítáme s Vámi pro důležitou úlohu řízení a vykonávání servisní činnosti zde ve Starém Městě. Neočekáváme cestování přes celý svět ale trpělivou a kvalitní práci přímo ve výrobní továrně, tam, kde se stroje přímo rodí. Práce je zajímavá, pestrá a technicky zajímavá, s pečlivým zaškolením a podporou celého týmu počítáme.

PožadujemeVhodné je VŠ vzdělání, popřípadě SŠ vzdělání s adekvátní zkušeností v oboru, znalost funkčnosti a funkce slaboproudých elektronických obvodů, proaktivní a inovátorský přístup k práci, ochota se vzdělávat a osobnostně růst.

Je pro nás výhodou:

Hledáme zkušenost se servisem elektrotechnických dílů, řídicích systémů a komponent formou hardvérové a softvérové diagnostiky s výměnou vadného komponentu přímo na místě výroby stroje.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeAktuální informace o naší společnosti naleznete na http://www.ferrit-electric.cz/cs/o-nas. Našim zázemím jsou zkušenosti a peníze získané za více jak 25let prosperity, mezinárodní působnost v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe.
Nabízíme práci na konkrétních projektech výzkumu a vývoje při využití nejmodernějších technologií v oboru, zřetelné výsledky práce a vynikající kolektiv. Budete se účastnit na seminářích a školeních. Motivujeme Vás k profesní růst v rozvíjejícím se oddělení. Přispějeme na stravování. Dodáme pracovní notebook a mobilní telefon. Nabídneme zaměstnanecké benefity.

Počet zobrazení nabídky práce: 3029             Inzerát Hledáme servisního technika! vložen: 2022-03-15

Pracovní místo Hledáme servisního technika! nabízí

Ferrit electric s.r.o.

    FERRIT ELECTRIC je dceřinou společností FERRIT, založenou s cílem vyvíjet a implementovat moderní elektronická mikroprocesorová řešení pro řízení a zabezpečení jak podzemních tak i pozemních důlních strojů určených i pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

IČO: 29397740

Adresa:
   Na Zbytkách 41
   Staré Město
   739 01

Kontakní osoba:   Bártek Jiří

Tel.: +420 775 797 107
Fax.:
Email: kariera@ferrit-electric.cz
Internet: www.ferrit-electric.cz/cs/