Obchodní manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Máte obchodního ducha? Baví vás komunikovat s lidmi?
Láká vás možnost pracovat v týmu profesionálů v české rodinné firmě?
Tak hledáme právě vás do našeho týmu!

Vyrábíme produkty především z papíru se zaměřením na kancelářské, školní a výtvarné potřeby, pokladní a parkovací systémy či průmyslové použití. Pomáháme koncovým uživatelům našich produktů ve zvyšování komfortu a efektivity jejich práce, služeb nebo studia.

Co u nás budete dělat:
• Pečovat o portfolio zákazníků ve svém revíru - pravidelně je navštěvovat, sledovat trendy na trhu a nabízet naše produkty.
• Hledat nové obchodní příležitosti – chceme jít dál, plánujeme expanzi i do zahraničí. Tvou prací bude, aby každý z oboru věděl, co Stepa dělá a v čem jsme nejlepší.
• Důležité je, abys byl dravec, štika, a nebál se chodit s nápady, jak to dělat líp. Počítáme s tím, že budeš přinášet postřehy, nové návrhy, sledovat konkurenci. Prostě budeš chtít být pořád o krok dál.

PožadujemeCo musíte mít a umět:
• Dobré výsledky z předchozích aktivit
• Ochotu učit se novým věcem a touhu být ve své práci opravdu dobrý
• Tah na branku, zájem o výsledky
• Obchodní zkušenosti – umět jednat s lidmi, umět se dobře ptát, vycítit obchodní příležitost
• Ochotu učit se novým věcem, vzdělávat se a pracovat na sobě – u nás se to nedá odsedět
• Vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
• Etický, čestný přístup k životu a práci
• SŠ s maturitou
• 2-3 roky praxe na obdobné pozici (nebo nás přesvědčit, že jsi rozený obchoďák a máš zkušenost s obdobnou pozicí)
• Uživatelská znalost MS Office (často je potřeba zapsat něco do systému, odevzdat statistiku nebo report, s počítačem bys měl umět levou zadní)
• Znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni
• Řidičský průkaz sk. B – to je pro obchodníka alfa a omega, většinu týdne budeš v terénu u zákazníků

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNa co se můžete těšit:
• Flexibilní pracovní dobu – nikdo ti nebude říkat, který den máš být v terénu
• Platové ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení výše – když přineseš hodně kšeftů, rádi tě dobře zaplatíme
• Rozmanitou práci se širokým portfoliem produktů – nemáme deset výrobků, které by tě brzy začaly nudit
• Příjemný kolektiv v české rodinné firmě – máme rádi výsledky, ale držíme pospolu a dobrá nálada v naší partě je pro nás důležitá
• Na práci tě vybavíme mobilním telefonem, automobilem (i pro soukromé účely!), notebookem.
• Dobře tě zaškolíme, určitě tě nepošleme druhý den do terénu shánět nové zákazníky – projdeš si celým procesem firmy, abys pochopil, jak to u nás funguje
• Ke své práci budeš mít milou asistentku, která ti bude dělat back office a vyřizovat administrativu, zatímco ty budeš v terénu
• Firemní benefity – pokud jsi dočetl až sem a benefity tě zajímají, přijď k nám na pohovor a dozvíš se víc!

Počet zobrazení nabídky práce: 3086             Inzerát Obchodní manažer vložen: 2022-03-29

Pracovní místo Obchodní manažer nabízí

STEPA s. r. o.

    Vyrábíme produkty z papíru se zaměřením na kancelářské potřeby, pokladní a parkovací servis, školní a výtvarné potřeby. Zpracováváme vysoce kvalitní papír pro výrobky průmyslové i každodenní hygieny.

IČO: 46506993

Adresa:
   Sázavská 995
   Lanškroun
   56301

Kontakní osoba:   Blanka Čečotková

Tel.: 603862433
Fax.:
Email: personalni@stepa.cz
Internet: www.stepa.cz