Obchodní zástupce pro Moravu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- péče o stávající partnery a klienty
- aktivní vyhledávání a oslovování nových partnerů a klientů
- mapování situace na trhu
- administrativa spojená s náplní práce
- vedení obchodních jednání, správa obchodní agendy
- tvorba návrhů řešení pro zákazníky, tvorba nabídek

Požadujeme- praxe jako obchodník
- umění naslouchat klientovi a navrhnout vhodné řešení
- dobré komunikační a prezenční dovednosti
- samostatnost, flexibilitu, týmového ducha
- AJ na komunikativní úrovni

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- atraktivní práci ve stabilní firmě
- spolehlivou administrativní podporu a back-office v centrále společnosti
- individuální a motivující mzdové ohodnocení + roční bonusy
- 25 dní dovolené
- moderní pracovní vybavení včetně notebooku, telefonu a služebního vozu, s možností využití i pro soukromé účely,
- přátelský pracovní kolektiv a neformální prostředí

Životopis zasílejte nacechova@reko-print.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4555             Inzerát Obchodní zástupce pro Moravu vložen: 2022-02-18

Pracovní místo Obchodní zástupce pro Moravu nabízí

REKO PRINT s.r.o.

    Společnost REKO PRINT, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení.

IČO: 29225701

Adresa:
   Zahradní 194
   Dolní Dunajovice
   691 85

Kontakní osoba:   Hana Ilčíková

Tel.:
Fax.:
Email: marketing@reko-print.cz
Internet: www.reko-print.cz