Obsluha vrtného zařízení

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 35000,-

Náplň práce

Co vás čeká
Hledáme do zavedené stavebně geologické firmy kolegy na pozici obsluha vrtného stroje - vrtař, strojník. Náplní práce je realizovat vrty dle projektů na lokalitách v Praze a okolí i v rámci ČR. Zabýváme se vrtáním studní a vrtů pro tepelná čerpadla, společnost tyto vrty projektuje, projednává a realizuje, patří dlouhodobě k významným firmám v ČR v oboru geologie, obnovitelné zdroje.

PožadujemePožadujeme dobrý zdravotní stav, pracovní kázeň, schopnost pracovat v kolektivu, řidičský průkaz skupiny B. Řidičský průkaz skupiny C výhodou, popřípadě lze zajistit rozšíření. Zkušenost z obdobných vrtných prací vítána, popřípadě požadujeme zkušenosti alespoň s prací v terénu, v oborech stavebnictví, geologie, strojnictví. Méně zkušené pracovníky zaučíme.
Výhodou bude, pokud budete umět
Řidičský průkaz skupiny C, popřípadě E, profesní průkaz, karta řidiče. Výhodou je zkušenost s podobnou prací - vrtné, stavební, geologické práce, popřípadě další zkoušky, oprávnění - vazačský, svářečský průkaz, atd.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB C

NabízímeCo vám můžeme nabídnout
Nabízíme práci ve stabilním kolektivu s dlouholetou tradicí, práci, která má smysl a kde jsou vidět výsledky. Práce 4 dny v týdnu PO-ČT, 3 dny volna, práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou, karierní postup. Velmi dobré finanční ohodnocení, 30-40tis. Kč čistého, benefity, prémie za výkon. Vrtmistr mobilní telefon, firemní vozidlo. Ubytování možné v areálu firmy (pokoje i byty), příspěvek na stravování, cestovní náhrady, závodní lékař, pracovní oděvy.

Počet zobrazení nabídky práce: 4629             Inzerát Obsluha vrtného zařízení vložen: 2022-02-21

Pracovní místo Obsluha vrtného zařízení nabízí

Stavební geologie - Geosan, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Vrtné práce
Geologické práce
Vrtání studní
Vrty pro tepelná čerpadla

IČO: 44684631

Adresa:
   Karlovotýnská 49
   Nučice
   25216

Kontakní osoba:   Ing. arch. Pavel Cihelka

Tel.: +420606372518
Fax.:
Email: cihelka@sggeosan.cz
Internet: www.sggeosan.cz