Referent logistiky/Skladník (M/Ž), Horní Počernice

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

- příjem materiálu a zboží včetně kontroly doprovodných dokumentů
- příprava a výdej materiálu pro výrobu a kooperační zakázky
- expedice, příprava dokumentů dle zadání vedoucím pracovníkem
- práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office, skladový systém K2), práce se čtečkou
- provádění inventarizace
- údržba a zvyšování efektivity skladového hospodářství

Požadujeme- praxi ve skladovém hospodářství výrobního podniku
- čtení strojírenských výkresů
- ŘP na VZV
- zodpovědný přístup k práci a svěřeným úkolům
- systematičnost, pečlivost, samostatnost
- zájem o zlepšování skladového systému
- češtinu na úrovni rodilého mluvčího
- středoškolské vzdělání
- čistý trestní rejstřík

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: ČJ podmínkou

Řidičský průkaz

Nabízíme- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování (82 Kč)
- pouze denní směna Po-Pá 6:00-14:30
- stabilní malý kolektiv (na dílně cca 15 lidí)
- samozřejmostí je vybavená kuchyňka, šatny se sprchou, pitný režim na dílně
- nástup ihned/dle dohody, finanční ohodnocení dle dohody
- smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou

Počet zobrazení nabídky práce: 1239             Inzerát Referent logistiky/Skladník (M/Ž), Horní Počernice vložen: 2022-02-21

Pracovní místo Referent logistiky/Skladník (M/Ž), Horní Počernice nabízí

HAAR CZ s.r.o.

    výrobce lopatkových čerpadel, armatur a elektroniky pro petrochemický průmysl, kompletní zařízení pro všechny typy čerpání pohonných hmot

IČO: 26467861

Adresa:
   Jiřího ze Vtelna 1731
   Praha 9
   19300

Kontakní osoba:   Barbora Kailová

Tel.:
Fax.:
Email: barbora.kailova@alfons-haar.cz
Internet: www.alfons-haar.cz/