obsluha cafébaru

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 21.3.2022    Plat: 150,-

Náplň práce

Sháníme brigádníky/ce do naší kavárny. Studio Citadela je přátelský kulturní prostor, KLUB-DIVADLO-KAVÁRNA v centru města, sousedský point s výjimečnou atmosférou (a to už 25 let). Praxe vítána, ale víc než praxi si ceníme dobrou náladu a chuť stát se členem našeho týmu.

PožadujemeZkušenost práce v kavárně, baru výhodou, ale není podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: čeština

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme dlouhodobou brigádu v odpoledních, večerních hodinách (cca. 17-22 hod), dlouhé a krátké týdny. Vhodné pro studenty, OSVČ ad.
Plat min. 120 Kč/hod + spropitné, navýšení po zaučení.
Příležitost podílet se na kulturních programech studia. #delacita

Počet zobrazení nabídky práce: 14183             Inzerát obsluha cafébaru vložen: 2022-03-16

Pracovní místo obsluha cafébaru nabízí

Studio Citadela,z.s.

Předmět podnikání:
    kultura a služby (nezisková organizace)

IČO: 45770816

Adresa:
   Klimentská 1210/16
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Marek Dušák

Tel.: 720331160
Fax.:
Email: kodetova@studiocitadela.cz
Internet: www.studiocitadela.cz