STOLAŘ / KONSTRUKTÉR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme šikovného, zodpovědného, manuálně zručného kolegu s praktickým myšlením a řemeslnou zkušeností.

Náplň práce:
-Výroba nábytku na míru
-Montáž vyrobeného nábytku u zákazníků
-Zaměřování nábytku u klientů a občasné jednání s klienty
-Různorodá a pestrá práce (masiv, dýha, mdf, lamino)

Požadujeme-Dobrý vztah k práci rukama a chuť dělat kvalitní výrobky ze dřeva
-Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup
-Orientaci v technické dokumentaci výhodou
-Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-Čistá práce v jednosměnném provozu, takže budete včas doma
-Férové ohodnocení – žádné obálky a mzda podle kvality odvedené práce
-Práce na moderních výrobních zařízeních (Festool, Homag, CNC atd..)
-Po zapracování možnost postupu na vedoucí pozici
-Rodinný kolektiv, kde se lze na spoustě věcí domluvit

Počet zobrazení nabídky práce: 3627             Inzerát STOLAŘ / KONSTRUKTÉR vložen: 2022-03-30

Pracovní místo STOLAŘ / KONSTRUKTÉR nabízí

VELECKÝ s.r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 29245214

Adresa:
   Brněnská 461
   Křenovice
   68352

Kontakní osoba:   Martin Holomek

Tel.: 776253965
Fax.:
Email: holomek@velecky.eu
Internet: https://interiery-velecky.cz/