VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ, HLAVNÍ ÚČETNÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup: 01.05.2022    Plat: 40000,-

Náplň práce

Jste pro nás ta pravá / ten pravý?
Hledáme kolegyni / kolegu, která/ý bude kompletně zastřešovat chod ekonomického oddělení, tj. perfektně se orientuje v problematice účtování, závěrek, daní a přidružené legislativě. Protože budete odpovídat za správnost vedení účetnictví i ročních závěrek pro jednotlivá společenství vlastníků a družstva, máte v ideálním případě zkušenosti s účtováním společenství vlastníků jednotek a družstev, orientujete se v problematice nákladů domu, dotačních titulů a financováním pomocí úvěrů.
Chceme najít nejen vedoucí pro náš devíti-členný tým ekonomického oddělení, ale především partnera pro naše klienty = statutární zástupce SVJ a družstev, pro které zpracováváme kompletní účetní agendu. Proto uvítáme také Vaše zkušenosti s nastavováním procesů a metodiky zpracování tak, aby byl chod oddělení co nejefektivnější.

Požadujemezkušenosti s podvojným účetnictvím nejméně 10 roků

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZaujali jsme Vás?
Pokud ano, pak vězte, že k naší nabídce patří také přívětivé pracovní prostředí se samostatnou kanceláří. Naše družstvo pro své zaměstnance zajišťuje benefity ve formě pěti týdnů dovolené, stravenkového paušálu, příspěvku z FKSP na dovolenou i tzv. „zdravotní“ příspěvek a příspěvek na penzijní připojištění. V případě dobrých hospodářských výsledků dvakrát do roka vyplácíme mimořádné odměny.

Počet zobrazení nabídky práce: 3898             Inzerát VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ, HLAVNÍ ÚČETNÍ vložen: 2022-04-05

Pracovní místo VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ, HLAVNÍ ÚČETNÍ nabízí

NOVÝ DOMOV, stavební bytové družstvo

    Jsme družstvo s více než 50-ti letou tradicí v oblasti správy nemovitostí.

IČO: 00047627

Adresa:
   Okružní 19a
   Brno
   63800

Kontakní osoba:   Věra Řezaninová

Tel.: +420545422580
Fax.:
Email: vera.rezaninova@novydomovsbd.cz
Internet: www.novydomovsbd.cz