Referent/ka zeměměřictví a katastru nemovitostí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: 1.srpna 2022    Plat: 33000,-

Náplň práce

SLUŽEBNÍ MÍSTO

• Aktualizace a rozvoj Základní báze geografických dat ČR (ZABAGED®) - především navrhování optimálního způsobu aktualizace typů objektů ZABAGED® a jejich atributů ve 2D, popř. ve 3D.
• Spolupráce na metodickém vedení plošné i průběžné aktualizace ZABAGED® a dalších činností zajišťující vysokou kvalitu dat ZABAGED®.
• Samostatné vyhledávání a ověřování nových informačních zdrojů pro aktualizaci ZABAGED®, jejich posuzování způsobilosti a kvality, navrhování způsobu jejich využití a začlenění do ZABAGED® s využitím databázových nástrojů nebo nástrojů CAD či ArcGIS.
• Zpracování analýz a příprava podkladů nebo dat pro ruční nebo polo/automatizované zpracování změnových dat do systému ZABAGED®, včetně kontroly kvality zpracování, využitím především nástrojů ArcGIS, APV ZABAGED, MS Office.
• Tvorba metodik a technologických postupů včetně dokumentace pro správu, aktualizaci a rozvoj obsahu ZABAGED®.

Požadujemedosáhl vysokoškolského vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• 5 týdnů dovolené,
• 5 dnů indispozičního volna,
• FKSP (penzijní připojištění, životní pojištění aj.),
• stravování v závodní jídelně s příspěvkem organizace z FKSP,
• možnost ubytování v zařízení úřadu,
• pružná pracovní doba,
• možnost osobního rozvoje v zájmu organizace,
• práce v příjemném kolektivu.

Životopis zasílejte namiroslava.voleska@cuzk.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 4658             Inzerát Referent/ka zeměměřictví a katastru nemovitostí vložen: 2022-08-31

Pracovní místo Referent/ka zeměměřictví a katastru nemovitostí nabízí

Zeměměřický úřad

    V rámci své působnosti Zeměměřický úřad vykonává správu zeměměřictví, provádí činnosti a plní věcné úkoly stanovené ročními prováděcími pokyny Úřadu v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy a předpisy Úřadu.

IČO: 60458500

Adresa:
   Pod sídlištěm 1800/9
   Praha 8
   182 11

Kontakní osoba:   Marie Narovcová, Bc. Miroslava Voleská

Tel.: 284 041 422, 284 041 412
Fax.:
Email: marie.narovcova@cuzk.cz; miroslava.voleska@cuzk.cz
Internet: https://www.cuzk.cz/Urady/Zememericky-urad/Zememericky-urad.aspx