REFERENT/KA OBCHODU A RECEPCE

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 28000,-

Náplň práce

zprostředkovávání a zajišťování ubytování v hotelu
přijímání hotelových hostů – evidence v ubytovacím informačním systému společnosti
vyvíjení akvizičně-obchodní politiky s cílem nabídky služeb hotelu a restaurace potencionálním zákazníkům
vedení předepsané evidence a administrativy, organizace účelového využívání lůžkové kapacity – zajišťování příjmu v hotovosti, platbu platebními kartami

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo alespoň krátký email s kontaktem nebo více informací u pí. Ilony Cváčkové jednatelky a ředitelky Hotelu Gong na tel. čísle: 608 919 229.
Adresa pracoviště: Zauličí 410, Štramberk

Vybráni zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání
pečlivost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost
organizační schopnosti
znalost AJ slovem i písmem podmínkou, ostatní jazyky výhodou
výborná znalost práce na PC, MS office, Outlook
čistý trestní rejstřík

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme firemní stravování zdarma
čisté a příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv
odpovídající platové ohodnocení, včetně bonusových složek
placené přesčasy s příplatkem

Počet zobrazení nabídky práce: 5882             Inzerát REFERENT/KA OBCHODU A RECEPCE vložen: 2023-10-30

Pracovní místo REFERENT/KA OBCHODU A RECEPCE nabízí

ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.

Předmět podnikání:
    výroba, obchod a služby

IČO: 25374770

Adresa:
   Pražákova 218/7
   Ostrava - Mariánské Hory
   709 00

Kontakní osoba:   Ing. Lenka Dušková

Tel.: 774379176
Fax.:
Email: kariera@ismm.cz
Internet: https://ismm.cz/