Učitelka MŠ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 24.8.2022    Plat: dohodou

Náplň práce

Připravujeme děti na další život. Učíme je fungovat v týmu a spolupracovat, dodržovat základní pravidla. Je to krásné poslání, práce, která má hluboký smysl.

Těším se na osobní setkání.
Plat dle platových tabulek.

PožadujemeRádi mezi sebou přivítáme další pozitivně naladěnou, akční kolegyni, nebo kolegu. Výhodou je odpovídající vzdělání, nebo alespoň zahájené studium, práce s počítačem a hra na hudební nástroj.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeDostanete prostor pro vlastní nápady a osobní rozvoj, postaráme se o dobré jídlo, férově Vás zaplatíme a budeme s Vámi slušně zacházet.

Životopis zasílejte nareditelka@msrohacovky.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2086             Inzerát Učitelka MŠ vložen: 2022-07-20

Pracovní místo Učitelka MŠ nabízí

Mateřská škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1215/14, příspěvková organizace

Předmět podnikání:
    Vzdělávání

IČO: 70924317

Adresa:
   U Roháčových kasáren 1215/14
   Praha 10
   10000

Kontakní osoba:   Lucie Polívková

Tel.: 731208248
Fax.:
Email: info@msrohacovky.cz
Internet: msrohacovky.cz