zdravotní sestřička / recepční

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: 1.11.2022    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme do našeho kolektivu milou zdravotní sestřičku / recepční na HPP (max. 35 h/ týdně).
Naše požadavky:
-chuť a vůle poskytovat klientům prvotřídní péči s empatií
-pozitivní přístup k práci, ochotu vzdělávat se a učit novým věcem a postupům
-práce s PC, vedení karet pacientů
-komunikativnost, zodpovědnost, diskrétnost, spolehlivost, samostatnost
-schopnost samostatné práce i práce v teamu s lékaři, terapeuty
-znalost ANJ výhodou

PožadujemeCharakter práce je pestrý a vyžaduje komunikativní empatický přístup ke klientům.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: znalost cizího jazyka výhodou

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
-spolupráci v malém příjemném kolektivu
-úvazek bez víkendů, nočních směn, volné svátky
-individuální přístup ke klientovi
-moderní pracovní prostředí
-práce v Institutu přírodní medicíny s dlouholetou tradicí a nově vznikající pobočce s moderními lázněmi Cellularium.
-mzda dohodou

Životopis zasílejte naalnk.zasterova@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 238             Inzerát zdravotní sestřička / recepční vložen: 2022-09-19

Pracovní místo zdravotní sestřička / recepční nabízí

BIO-HELP s.r.o.

Předmět podnikání:
    zdravotnické zařízení

IČO: 26749050

Adresa:
   Ostrovského 253/3
   Praha 5
   15000

Kontakní osoba:   Alena Zástěrová

Tel.: 420602258303
Fax.:
Email: pankrac@prirodnimedicina.cz
Internet: www.prirodnimedicina.cz