VEDOUCÍ SMĚNY / PŘEDÁK

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Komunikujete rádi s druhými lidmi?
Dokážete pracovat zároveň na více věcech najednou?
Umíte vytvářet systém a pořádek?
Je pro Vás důležité, aby za Vámi bylo vidět kus dobré práce?
Takového člověka hledáme na pozici VEDOUCÍ SMĚNY.
Vyrábíme rotory a statory pro elektrokola, koloběžky, motorky, větrné elektrárny, vrtačky, výrobní linky těch největších automobilek na světě, pračky, vysavače...
Co bude Vaší náplní práce?
Komplexní odpovědnost za řízení a koordinaci výroby na směny.
Plánování aktivit v rámci své směny na lince (střídá se ranní a odpolední).
Zodpovědnost za dosažení stanovených cílů a stability výrobního procesu – plnění denního a týdenního plánu zakázek.
Vedení týmu cca 10 lidí, jejich motivace a hodnocení.
Dohled na dodržování standardů kvality, technologických postupů a bezpečnosti práce.
Spolupráce napříč výrobním úsekem, kvalitou, oddělením technologie a vývoje.

PožadujemeCo Vám ale určitě nesmí chybět?

Předchozí zkušenost ve výrobě s vedením menšího týmu.
Ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo Vám můžeme nabídnout?

Přátelský tým a příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu rodinné firmy,
z odpolední směny zajištěn odvoz na metro (Chodov),
stabilní zaměstnání i do budoucnosti (práce na HPP),
stálý výdělek za dobře odvedenou práci,
další zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenkový paušál, životní pojištění, možnost stravování ve firemní jídelně, finanční odměna za plnění plánů, mimořádná finanční odměna na konci roku.
Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce, a už dnes se můžete pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým!

Počet zobrazení nabídky práce: 2355             Inzerát VEDOUCÍ SMĚNY / PŘEDÁK vložen: 2022-10-21

Pracovní místo VEDOUCÍ SMĚNY / PŘEDÁK nabízí

Sopo s.r.o.

    Jsme vývojově-výrobní firma v oboru navíjení statorů a rotorů pro široké spektrum zákaznických aplikací s klienty v Německu, Švýcarsku, Itálii a ČR.

IČO: 47534265

Adresa:
   Modletice 191
   Říčany
   25101

Kontakní osoba:   Dina Rosinová

Tel.: 603166966
Fax.:
Email: dina.rosinova@sopo.cz
Internet: www.sopo.cz