TECHNIK ÚDRŽBY – ELEKTRIKÁŘ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: jiné    Nástup: ihned/ dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

• Kompletní údržba strojů a zařízení v celém provozu prádelny
• Diagnostika mechanických a elektrických závad a jejich zdrojů
• Zajištění oprav strojů a zařízení
• Nastavení a seřízení strojů a zařízení
• Kontrola stavu strojů a zařízení

Požadujeme
• Zkušenosti na pozici údržbáře – elektrikáře
• Samostatnost a zodpovědný přístup
• SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
• Osvědčení dle vyhlášky č. 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice
• Schopnost samostatně diagnostikovat závady strojů a zařízení
• Zkouška o obsluze kotlů IV. třídy výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme
• Práci v příjemném pracovním kolektivu
• Zázemí stabilní společnosti
• Příspěvek na dopravu
• Flexibilní pracovní dobu v dvousměnném provozu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Závodní stravování na pracovišti

Životopis zasílejte navankova@billancpartners

Počet zobrazení nabídky práce: 4948             Inzerát TECHNIK ÚDRŽBY – ELEKTRIKÁŘ vložen: 2021-02-03

Pracovní místo TECHNIK ÚDRŽBY – ELEKTRIKÁŘ nabízí

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25115839

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Markéta Vaňková

Tel.:
Fax.:
Email: prague@billancpartners.com