OBCHODNÍ REPREZENTANT

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 11/2022    Plat: 35000,-

Náplň práce

Hledáme technika se schopností pochopit chemické a biologické pochody. Aktivního a výkonného prodejce, který ví, že úspěch přichází s přípravou, dovednostmi a kvantitou. Marketéra, který hledá cestu k zákazníkovi a spotřebiteli. Všestrannost není průměrnost, když dosahujete cílů!

PožadujemeZajímá nás: Vaše výsledky v předcházejících činnostech (práce, brigády). Znalosti potravinářského nebo chemického zaměření. Vaše vitalita a chuť do práce

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeŠtíhlý operativní tým a příjemné pracovní zázemí. Odměny z dosažených cílů, služební vůz, notebook, mobil, 13. a 14. plat, příspěvek na dovolenou FKSP, příspěvky na obědy. Příjemné pracovní prostředí, nekončící příležitosti, uznání a respekt, když budete profesionál.

Životopis zasílejte naqm-asistent@mah.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1897             Inzerát OBCHODNÍ REPREZENTANT vložen: 2024-03-08

Pracovní místo OBCHODNÍ REPREZENTANT nabízí

M+H, Míča a Harašta, s.r.o

    Distribuce surovin pro kosmetický, potravinářský a farmaceutický průmysl.

IČO: 25504053

Adresa:
   Brněnská 2430/21b
   Blansko
   678 01

Kontakní osoba:   Hana Svobodová

Tel.: 516428870
Fax.:
Email: qm-asistent@mah.cz
Internet: www.mah.cz