Konstruktér/ka ve stroj,(Ostrava, 35-45000 Kč)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dohodou    Plat: 35000,-

Náplň práce

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost,, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér/ka ve strojírenství (Chrudim). Nový kolega (kolegyně) se spolu s námi bude podílet na výrobě a vývoji strojních součástí, vlastních produktů i na zakázkách pro významné klienty.

Co budete mít pod palcem:

projektování a konstruování ve 2D/3D, vizualizace,
tvorbu projektové a výrobní dokumentace,
samostatnou práci na vývojových projektech,
koordinaci obsahu a formy vedení příslušné dokumentace,
budete se také podílet na inovaci a změnových řízeních stávajících výrobků,
pomůžete nám při zavádění nových prototypů do výroby.

PožadujemeCo byste měl/a splňovat:

SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru,
předchozí praxi min. 2 roky na obdobné pozici ve strojírenské výrobě,
velmi dobrou znalost znalost CAD programu Solid Edge, Catia,
velmi dobrou znalost češtiny, znalost angličtiny výhodou,
samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, pečlivost a zodpovědnost k řešeným úkolům, kolegiální spolupráci s ostatními útvary společnosti,
znalost práce s potřebným software - MS Office, CAD,
být v případě potřeby časově flexibilní,
mít ochotu učit se novému a dále se vzdělávat.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo vám za to nabízíme:

hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s termínem nástupu dle dohody,
adekvátní mzdové ohodnocení s motivační složkou (mzda cca 3545 tis. Kč),
jistou práci ve stabilní a prosperující strojírenské společnosti,
příležitost pracovat na zakázkách významných společností,
možnost spoluúčasti na projektech napříč společností,
podporu v profesním vzdělávání,
příspěvek na stravování (cca 2 000 Kč/měs.),
jednosměnný provoz.

Počet zobrazení nabídky práce: 2933             Inzerát Konstruktér/ka ve stroj,(Ostrava, 35-45000 Kč) vložen: 2023-02-14

Pracovní místo Konstruktér/ka ve stroj,(Ostrava, 35-45000 Kč) nabízí

INOMENTORS s.r.o.

Předmět podnikání:
    Obory činností
00
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
469
Nespecializovaný velkoobchod
471
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
731
Reklamní činnosti
855
Ostatní vzdělávání

IČO: 09830286

Adresa:
   Valdštejnovo náměstí 114
   Jičín
   50601

Kontakní osoba:   Michal Chytrý

Tel.: 732 928 888
Fax.:
Email: personalni@inomentors.cz
Internet: https://www.inomentors.cz/