Nebankovní pujcku pro všechny

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 2.10.2023    Plat: 75000,-

Náplň práce

PožadujemeNebankovní pujcku od 35 000 do 75 000 000 s bežnou sazbou pro všechny.
Kontakt: plachetskahana7@gmail.com
Nebo pres WhatsApp: +420604666169

Vzdělánípostgraduální

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina, ruština,
- pasivně: francouzština
- jiné: Nebankovní pujcku pro všechny

Řidičský průkazA

NabízímeNebankovní pujcku od 35 000 do 75 000 000 s bežnou sazbou pro všechny.

Životopis zasílejte naplachetskahana@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2386             Inzerát Nebankovní pujcku pro všechny vložen: 2023-02-10

Pracovní místo Nebankovní pujcku pro všechny nabízí

    Nebankovní pujcku od 35 000 do 75 000 000 s bežnou sazbou pro všechny.
Nebo pres WhatsApp: +42060466616

IČO: 52770222

Adresa:
   4574
   Praha
   79001

Kontakní osoba:   Plachetska Hana

Tel.: +420604666169
Fax.:
Email: plachetskahana7@gmail.com