Poradce pro firemní klientelu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.5.2023    Plat: 30000,-

Náplň práce

Starat o stávající klienty - zaručený příjem
Starat se o to, aby klienti měli kvalitní finanční zajištění ušité jim na míru
Pomáhat klientům v situacích, které život přináší
Být spolehlivým a celoživotním partnerem pro oblast finančního zajiště

PožadujemeChuť na sobě neustále pracovat
Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
Čistý výpis z trestního rejstříku
Žádná exekuce nebo insolvence

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímePoskytujeme nadstandardní příjmy, a to díky vysokým provizím a finanční podpoře za výkon
Na rozjezd máme připravenou podporu pro nováčky v oboru ve výši až 650 000,- nad rámec provizí po dobu prvního roku
Rozvoj a trénink děláme moderně, máme vlastní televizi, která vzdělává a baví zároveň

Životopis zasílejte natomas.mazur@generaliceska.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3382             Inzerát Poradce pro firemní klientelu vložen: 2023-03-17

Pracovní místo Poradce pro firemní klientelu nabízí

MAZUR TOMÁŠ s.r.o.

Předmět podnikání:
    finanční služby

IČO: 06517609

Adresa:
   Masarykovo nám 40/24
   Nový Jičín
   74101

Kontakní osoba:   Tomáš Mazur

Tel.: 774862987
Fax.:
Email: tomas.mazur@generaliceska.cz