Špičkové baterie – chcete se stát odborníkem?

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 27.3.2023    Plat: 96000,-

Náplň práce

V současné době k sobě hledáme člověka na pozici:

Key Account Manager

• Chcete využít své znalosti v elektronice?
• Chcete se stát pro naše zákazníky odbornou oporou?

Pokud ano, napište nám.

Výsledkem Vaší práce je uzavřený obchod.

Čekají Vás:

• Schůzky se stálými zákazníky
• Vytváření nabídek a posléze objednávky atd.
• Odborná rada našim zákazníkům

Co k tomu budete potřebovat?

• Odborné znalosti na úrovni elektrotechnického vzdělání
• Anglický jazyk na komunikační úrovni

PožadujemeElektrotechnické vzdělání, vášeň pro obchod, dobré komunikační dovednosti, řidičské oprávnění, chtít se učit nové znalosti

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeProč pracovat právě u nás:

• Pro naše zákazníky se stanete odbornou oporou a způsobíte zákazníkům expanzi a prosperitu.
• Na začátku Vás proškolíme. Kolegové jsou odborníci, takže se na ně můžete obrátit s dotazy.
• Budete se starat jen o stálé zákazníky, postupem času budete vyhledávat i nové.
• Sám/a si budete plánovat pracovní cesty jak tuzemské, tak i do zahraniční.
• Můžete aktivně pracovat na své angličtině, kterou vyžijete na pracovních schůzkách.
• V našem portfoliu najdete pouze kvalitní a špičkové články – Yuasa, Tadiran batteries, Panasonic, Mascot, Molicel a další.
• Cílem je péče o naše VIP klienty a zároveň jejich spokojenost.
• Jsme ryze česká firma a na trhu jsme již 25 let. Co slíbíme, to splníme. Jsme zaměření na kvalitu. Zákazníci nám důvěřují. Jsme profesionálové.
• Podporujeme úspěch našich zákazníků a přebíráme zodpovědnost, pokud se objeví nějaká chyba.
• Dlouhodobá spolupráce je pro nás důležitější než krátkodobý zisk.
• Dáváme prostor Vašemu odbornému růstu.

Počet zobrazení nabídky práce: 2048             Inzerát Špičkové baterie – chcete se stát odborníkem? vložen: 2023-03-24

Pracovní místo Špičkové baterie – chcete se stát odborníkem? nabízí

OMNITRON s.r.o.

    výroba,instalace,opravy elektrických strojů a přístrojů,elektronických a telekomunikačních zařízení,velkoobchod a maloobchod,poradenská a konzultační činnost,zpracování odborných studií a posudků,projektování elektrických zařízení

IČO: 25693735

Adresa:
   Dopraváků 723/1
   Praha 8
   18400

Kontakní osoba:   Anna László

Tel.:
Fax.:
Email: laszlo@omnitron.cz
Internet: https://www.omnitron.cz/