Investiční referent/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Zajišťování činností investora pro jednotlivé akce obnovy na objektech; zajišťování výběrových řízení na zhotovitele (projekty, realizace staveb atp.); zajišťování výběrových řízení na příkazníka (tech. dozor stavebníka, koordinátora BOZP); účast na výběrových řízeních, příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů; kontrola smluvních vztahů, příprava koncepce údržby a obnovy staveb; zpracovávání žádostí o vydání závazných stanovisek; oznamování havárií, oznamování stavební činnosti na Archeologický ústav atp.; práce v týmu při projektovém řízení akcí financovaných z dotačních titulů SMVS, EU, OPŽP, Norských fondů, IROP atp.; administrativa spojená se získáváním a využíváním grantů a dotací pro financování akcí

Požadujemevelmi různorodou práci na plný či částečný úvazek v atraktivním prostředí; finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. – platová třída 11. stupeň s možností platového růstu; bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky; 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování; možnost dalšího vzdělávání v oblasti památkové péče; služební telefon

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímevysokoškolské vzdělání, vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání stavebního charakteru, případně v oboru veřejné správy se zaměřením na ekonomiku a právo; znalost zákona o zadávání veřejných zakázek podmínkou; zkušenosti se zadáváním VZ prostřednictvím elektronických nástrojů podmínkou; zkušenosti s elektronickým tržištěm NEN výhodou, znalost zákona o státní památkové péči, stavebního zákona a správního řádu výhodou; organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci; znalost práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint, Outlook); zkušenosti s administrativou ve státní organizaci výhodou; řidičský průkaz skupiny B; orientace v dotačních programech EU podmínkou; zkušenosti se systémy dotačních titulů, především MS2014+ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení, trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

Životopis zasílejte napsenakova.pavlina@npu.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1027             Inzerát Investiční referent/ka vložen: 2023-03-24

Pracovní místo Investiční referent/ka nabízí

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze

    Státní památková péče, správa a prezentace vybraných památkových objektů v majetku ČR

IČO: 75032333

Adresa:
   Sabinova 373/5
   Praha 3
   130 11

Kontakní osoba:   Pavlína Pšenáková

Tel.: 778492923
Fax.: 778492923
Email: psenakova.pavlina@npu.cz