HLEDÁME SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉ PÉČE

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ PÉČE

Rád/a ve své práci komunikujete s lidmi na denní bázi?
Baví Vás obchod nebo tušíte, že by to mohlo být pro Vás to pravé?
Těší Vás představa, že byste mohl/a někomu pomoci ke splnění snu, kráse či zdraví?

Pokud jste si odpověděli na tyto otázky ANO, pak zřejmě hledáme Vás!

Výsledkem Vaší práce bude následující:

- Budete pevným bodem pro všechny naše zákazníky
- Vaším „denním chlebem“ budou hovory se zákazníky e-shopu,
- přijímání hovorů
- aktivní volání zákazníkům a zjišťování jejich potřeb,
- aktivní prodej po telefonu
- vyřizování dotazů písemnou formou
- péče o návštěvy a další podpůrné administrativní práce
- péče o návštěvy a další podpůrné administrativní práce.
Pozice je vhodná pro kandidáta, který touží po aktivním zaměstnání a má rád lidi.

PožadujemeSpolehlivost, komunikativnost, psaní všemi deseti o:-)
Empatie.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeBez čeho se u nás neobejdete:

Dobrých výsledků z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe)
Velmi dobrá komunikace a znalost českého jazyka
Rychlé psaní na počítači (ideálně psaní všemi deseti)
Uživatelská znalost práce s PC – Microsoft Office
Ochota pomáhat kolegům a zákazníkům
Trpělivost vysvětlovat stejné věci každý den
Schopnost řešit nečekané situace
Ochoty učit se novým věcem a touhy být ve své práci opravdu dobrý

Počet zobrazení nabídky práce: 1598             Inzerát HLEDÁME SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉ PÉČE vložen: 2023-04-17

Pracovní místo HLEDÁME SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉ PÉČE nabízí

Diamond Plus s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba, obchod a služby (Eshop s kosmetikou)

IČO: 06642144

Adresa:
   Zámecká 211
   Měčín
   340 12

Kontakní osoba:   Hana Koci

Tel.: 724209066
Fax.:
Email: hana.koci@kralovstvi-tiande.cz
Internet: www.kralovstvi-tiande.cz/kariera.html