Obchodní asistent/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: management    Nástup: 1.7.2023    Plat: 30000,-

Náplň práce

OBCHODNÍ ASISTENT/KA

Rádi telefonujete a komunikujete s lidmi?
Je Vám blízké právo?
Rádi organizujete věci?
Chcete dělat práci, která má smysl?
Pokud ano, napište nebo zavolejte.

Výsledkem Vaší práce budou domluvené schůzky u klientů.

Jaké budou vaše hlavní úkoly?
Servis stávajících klientů
Administrativní a technické zajištění chodu pobočky
Spolupráce s nadřízeným - regionálním manažerem
Vedení potřebné agendy
Komunikace s klienty
Podpora obchodních zástupců
Komunikace s makléřskými sítěmi
Školení produktů

PožadujemeSŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)
Organizační a výborné komunikační schopnosti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme
Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Počet zobrazení nabídky práce: 1530             Inzerát Obchodní asistent/ka vložen: 2023-05-30

Pracovní místo Obchodní asistent/ka nabízí

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Předmět podnikání:
    pojišťovnictví

IČO: 03450872

Adresa:
   Vyskočilova 1841/4
   Praha 4 - Michle
   140 00

Kontakní osoba:   Kateřina Šílová Haladová

Tel.: 603159014
Fax.:
Email: silova@das.cz
Internet: https://www.das.cz