Truhlář | výroba interiérového nábytku

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: dohodou    Plat: 25000,-

Náplň práce

Přijmeme truhláře pro zakázkovou výrobu interiérového nábytku.
Ideální pro zručné spolehlivé řemeslníky, kteří za sebou chtějí vidět výsledky, za svou prací si stojí a nebojí se nových výzev.

Na našem webu zjistíš, co děláme a jakým stylem pracujeme.
Zavolej a domluvíme se, jak by mohla fungovat naše spolupráce.

Požadujemevyučen v oboru truhlář, praxe ideálně 2 roky a více

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímepráci na ŽL, zapracování, pracovní a platební podmínky dohodou, mladý přátelský kolektiv, profesionální zaučení

Životopis zasílejte nadiveldesign@gmail.com

Počet zobrazení nabídky práce: 4788             Inzerát Truhlář | výroba interiérového nábytku vložen: 2022-02-14

Pracovní místo Truhlář | výroba interiérového nábytku nabízí

Truhlářství DIVEL - Lukáš Česal

Předmět podnikání:
    výroba interiérového nábytku

IČO: 87542994

Adresa:
   Revoluční 144
   Třemošná
   33011

Kontakní osoba:   Lukáš Česal

Tel.: +420721205925
Fax.:
Email: info@divel.cz
Internet: www.divel.cz