HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Asistenta/-ku prodeje v prodejně niche parfémů

 

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 08.01.2024    Plat: dohodou
 

  

Náplň práce

Nabízíme francouzské, švýcarské, italské a orientální niche parfémy a kosmetiku luxusních značek: francouzský parfém od niche značek jako je Fragonard, Marcus Spurway, Galimard, Prudence Paris, La Sultana de Saba, Plume impressions, parfém od italské značky Panama 1924, či švýcarský Franck Muller nebo arabské parfémy Nabeel. A nabídku stále rozšiřujeme.

Náplň práce: zajištění chodu prodejny, komunikace se zákazníky, prodej parfémů a kosmetiky v obchodě, balení a odesílání zásilek z e-shopu, pokladní manipulace s peněžní hotovostí.
  
PožadujemePožadujeme:
zkušenosti s prodejem parfémů a kosmetiky ( hlavně selektivní /niche/luxusní kosmetiky a parfémů), aktivní zájem o kosmetiku a parfémy je velice důležitý. Uchazeč o tuto pozici se má vyznat ve vůních, rozumět alespoň základnímu složení kompozice a typům vůně ( citrusová, květinová, dřevitá, ovocná, pudrová atd. ).
Dále požadujeme příjemné vystupování, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, přátelský přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost , zodpovědnost a loajalitu, trestní bezúhonnost, velmi dobrá znalost češtiny, angličtiny slovem, znalost ukrajinštiny nebo ruštiny výhodou.
  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, ruština,
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeNabízíme: zajímavou práci v krásném, novém prostředí, osobní ohodnocení, slevy na produkty pro zaměstnance. Veškerou práci spojenou se systémem e-shopu a odesláním zásilek naučíme. Práce na DPP.
Pracovní doba od 14:00 do 18:00 hod. buď pondělí – pátek nebo 2-3 dny v týdnu.
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 409             Inzerát Asistenta/-ku prodeje v prodejně niche parfémů vložen: 2023-12-08
 

 
Pracovní místo Asistenta/-ku prodeje v prodejně niche parfémů nabízí
 
 

PARFUMEUR s.r.o.

 
 
Předmět podnikání:
    Prodej kosmetiky a parfému, kosmetické služby.
 
IČO: 02912643
 
Adresa:
   Sokolovská 689/115
   Praha 8
   18600

 
Kontakní osoba:   Anna Tuzova
 
Tel.: 775038888
Fax.:
Email: obchod@parfemy-parfumeur.cz
Internet:
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena