Práce na doma pro ženy-obor alter. medicíny.

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Věříte bylinkách? Potřebujete si přivydělat?

Jste příznivcem alternativní medicíny? Milujete bylinky? Tedy nabídka práce je právě pro Vás!
Nabízím PRÁCI přes PC v oblasti ZDRAVÍ a PREVENCE. Jsme česká společností OKG, na trhu 20 let.

Požadujeme-přístup k internetu
-zájem o obor, dobrý vztah k lidem a k přírodě
-aktivita a ochota učit se
-věk minimálně 25 let
VHODNÉ PRO VŠECHNY – pro maminky na MD, pro zaměstance jako přivýdělek, pro OSVČ, pro aktivní důchodce Prosím POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI !!!
Členství zdarma přes tento link https://bit.ly/3bSDzb1
Prosím o Vaše kontakty, moje jsou Dagmar Langová tel. +420 774 327 560
email: langovad@seznam.cz
skype: geruska-dolany

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
-profesionální PROŠKOLENÍ přes internet včetně výukových videí
- přátelský a podporující tým
-práce z domu 2-3 hodiny denně
- přivýdělek 2-3000 za týden
-po zaučení trvalý příjem na účet

Počet zobrazení nabídky práce: 3502             Inzerát Práce na doma pro ženy-obor alter. medicíny. vložen: 2022-01-23

Pracovní místo Práce na doma pro ženy-obor alter. medicíny. nabízí

Dagmar Langová

Předmět podnikání:
    Zprostředkování a prodej.

IČO: 62121367

Adresa:
   Strakatého 17
   Brno
   63600

Kontakní osoba:   Dagmar Langová

Tel.: 774327560,
Fax.:
Email: langovad@seznam.cz