Lektor angličtiny

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

HLEDÁŠ PRÁCI, KTERÁ MÁ SMYSL?
JE TVÝM SNEM UČIT ANGLIČTINU?

V naší jazkové škole LITE učíme angličtinu se skvělými výsledky. Máme 25 let prověřené know how a již pošesté za sebou jsme získali titul SuperBrands.

Co Tě u nás čeká?
- profesionální zaškolení a stabilní kolektiv v centru Plzně
- pozitivní a přátelská atmosféra
- osobní a profesní růst
- ocenění Tvých výsledků

Co k tomu budeš potřebovat?
- výbornou znalost anglického jazyka
- nadšený přístup
- chuť pracovat a makat na sobě

Nepotřebuješ pedagogické vzdělání ani praxi.

Dává Ti to smysl a chceš se k nám přidat?
Zašli k nám svůj životopis ještě dnes: m.klusova@lite.cz
Těšíme se na Tebe!

Požadujemeangličtina na výborné úrovni, nadšený přístup a chuť pracovat

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeprofesionální zaškolení a stabilní kolektiv v centru Plzně, pozitivní a přátelskou atmosféru, osobní a profesní růst, ocenění Tvých výsledků

Počet zobrazení nabídky práce: 2153             Inzerát Lektor angličtiny vložen: 2024-01-09

Pracovní místo Lektor angličtiny nabízí

LITE Plzeň o.p.s.

Předmět podnikání:
    kurzy angličtiny

IČO: 27991377

Adresa:
   Veleslavínova 55/12
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Monika Klůsová

Tel.: +420603512189
Fax.:
Email: m.klusova@lite.cz
Internet: lite.cz