Zdravotní sestra, praktická sestra, Rakousko

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 72000,-

Náplň práce

Nabídka práce pro zdravotní a praktické sestry v domovech důchodců v Rakousku. Minimální nástupní mzda je od 3000 € brutto plus příplatky a 13. a 14. plat. Kromě toho je k dispozici bezplatné ubytování. Pro okamžitý nástup je nezbytné mít úřední uznání vzdělání a být zapsán v rejstříku zdravotnických povolání v Rakousku. Pokud tuto podmínku ještě nesplňujete, rádi Vám s ní pomůžeme. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle +421 908 999 591.

Požadujemenemecký jazyk - B1

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Životopis zasílejte nakontakt@alses.sk

Počet zobrazení nabídky práce: 51             Inzerát Zdravotní sestra, praktická sestra, Rakousko vložen: 2024-05-07

Pracovní místo Zdravotní sestra, praktická sestra, Rakousko nabízí

ALSES s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personalni agentura

IČO: 36504696

Adresa:
   Bardejovská 220
   Svidník
   08901

Kontakní osoba:   Ing. Martina Gočová

Tel.: +421908999591
Fax.:
Email: kontakt@alses.sk
Internet: www.alses.sk